Kamenné obklady

Přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech
Popis produktu

Dlažby a obklady z přírodního kamene se stávají v dnešní době hodně populární, stejně jako kombinace s ostatními přírodními materiály.
Všechny luxusní hotely, wellness centra a ostatní místa, která v dnešní době poskytují relaxaci a uvolnění za přispění své atmosféry jsou tvořena z přírodních materiálů. Proč si nedopřát tento standard i u Vás doma. Proto i my nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd..
V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska a Itálie, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie, Itálie a Řecka, pískovec z Maďarska a vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy Quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa.

Návštěvníkům a zákazníkům naší prodejny Blanket v Mladé Boleslavi – Kosmonosech poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej až po realizační konzultace a samotné realizace.

O výrobci

Kameny jsou těženy v přírodních lomech v mnoha státech. Některé z nich jsou následně upravovány do pravidelných tvarů, či forem dlažeb a jiné naopak zůstávají ve svém přírodním charakteru nepravidelných tvarů.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.