Interiéry

Popis produktu

 INTERIERY BLANKET

Naše společnost Blanket Interiér se zabývá kompletním řešením realizace vašeho interiéru. V našem designovém studiu Blanket Interiér v Kosmonosech a ve Vsetíně navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů –  kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti. Po celou dobu tvorby interiéru nemáte žádné starosti okolo, vše zajišťuje náš tým odborníků v oblasti návrhů interiérů a jejich realizace.

Na začátku naší spolupráce si svůj interiér budete jen představovat. V průběhu získáte jasné obrysy díky realistickým 3D vizualizacím interiéru, které tvoříme.
S radostí vám poradíme, co zrovna letí a zapojíme naši kreativitu, vaše přání je ale vždy rozhodující – proto dostanete takový návrh, který vychází z vašich představ o designu, atmosféře i ceně. Pak přijde na řadu realizace interiéru, samotná výroba, dodání nábytku a dekorací.

Na konci vstoupíte do interiéru, který jste si vždycky přáli!

JAK TO BUDE PROBÍHAT ?

Staneme se průvodci na vaší cestě za dokonalým interiérem. Máme rádi osobní přístup, proto se s vámi nejdříve setkáme tak, jak vám to bude vyhovovat. Zjistíme, co byste si přáli – hledáte inspiraci pro svůj obývací pokoj, chcete profesionální 3D vizualizaci ložnice, nebo toužíte po návrhu a realizaci nových kanceláří?

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.